Strona g艂贸wna
Rajd Wiosenny TOPIENIE MARZANNY Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska   
艣roda, 27 marca 2019 07:56

W sobot臋 23 marca 2019 roku uczniowie naszej szko艂y jak co roku uczestniczyli w 52 Rajdzie Wiosennym "Topienie Marzanny" z Ciechocina do Golubia-Dobrzynia organizowany przez oddzia艂 PTTK. Przeszli艣my, dobrze sobie znan膮 tras膮, spod Szko艂y podstawowej w Ciechocinie do Zespo艂u Szk贸艂 Miejskich nr 2 w Golubiu Dobrzyniu. Tradycyjnie na Dulniku czeka艂o na uczestnik贸w rajdu ognisko, gdzie mo偶na by艂o upiec kie艂baski i odpocz膮膰 przed dalsz膮 tras膮. Po kilku godzinach dotarli艣my do Golubia-Dobrzynia, a w sto艂贸wce ZSM czeka艂a na nas groch贸wka. Na koniec zosta艂y wr臋czone nagrody i dyplomy za wykonanie "Marzanny". Nasza szko艂a zaj臋艂a III miejsce.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies